ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керівництво КП "Ритуал" звинувачують у привласненні коштів з міськбюджету

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом необґрунтованого перерахування бюджетних коштів на рахунки КП "Ритуальна служба "Ритуал" Мелітопольської міськради
Depo.Мелітополь
31 серпня 2015 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в постанові Мелітопольського міськрайонного суду від 19 серпня, яким надано доступ до банківської документації підприємства, пишуть "Наші шроші", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.


Згідно з матеріалами справи, КП "Ритуальна служба "Ритуал" отримує фінансування за міською програмою "Поховання невідомих і безрідних". За цією програмою, прийнятою в кінці травня, Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради уклало з комунальниками договір на 65 тис. грн. У червні за даним договором "Ритуалові" перерахували 12 тис. грн. на підставі наданих директором Дмитром Коваленком 10 актів виконаних робіт на поховання 10 безрідних громадян, по 1200 гривень по кожному акту.

І за результатами перевірки виявилося, що роботи виконувалися не робочим підприємства, а були передані на субпідряд фізичним особам-підприємцям, які підписували акти виконаних робіт без вказівки вартості. До того ж, ці договори між КП і поруч ФОП на поховання безрідних небіжчиків полягали до ухвалення програми Мелітопольської міськради про "Поховання невідомих і безрідних", за якою здійснювалося фінансування.

Тому слідство кваліфікувало подібну діяльність керівництва комунального підприємства за ч.1 ст.191 КК - як привласнення коштів з використанням службового становища.

Будь в курсі всіх подій Мелітополя з Depo.Запоріжжя