ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Із Запорізької області в зону АТО відправлять 7-метрову скатертину світу

У Мелітополі 15 травня в музеї кримськотатарського товариства "Кале" на честь Дня Європи представники 21 національного товариства Мелітополя прикрасили 7-метрову скатертину світу, яку волонтери передадуть військовослужбовцям в зону АТО
Depo.Мелітополь
18 травня 2015 16:42
ФОТО: depo.ua

Захід, підготовлений відділом культури і радою національно-культурних товариств міста, вийшов дуже барвистим, теплим і патріотичним, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. На семиметровому полотні малювали все, що було душі завгодно.

У центрі скатертини зобразили національний прапор України. Все інше - фантазія художників різних національностей. У музеї "Кале" зібралися близько сотні "художників" в національних костюмах, вони озброїлися фарбами, олівцями і пензликами.

"День Європи в Україні - це той день, коли ми можемо сказати, що Україна - це частина Європейської співдружності. Зі своїми традиціями, загальним корінням і цінностями. Але наша головна цінність - це наш неповторний народ. Сьогодні у всіх народів є мрія. Скатертина світу відображає найголовніше, що необхідно всім людям, які проживають у місті Мелітополі, - мир і тільки мир", сказала заступник міського голови Світлана Бойко.

Кілька років тому в Мелітополі рушник світу колись робили вишивальниці товариства "Надія". А ось національні товариства до такої творчості долучилися вперше. Скатертина творці вирішили передати нашим воїнам в зону АТО, щоб підняти настрій і бойовий дух всіх патріотів України, повідомляє прес-центр Мелітопольської міськради.