ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний пам'ятник Леніну збираються перенести у двір музею, решту - на склад

Принаймні, з такою пропозицією намір вийти до Мелітопольської міської ради депутат Микола Чупровський
Depo.Мелітополь
28 травня 2015 09:37
ФОТО: depo.ua

Даний проект рішення буде винесено на обговорення в ході найближчої сесії міськради, яка запланована на п'ятницю, 29 травня, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

У проекті рішення значиться, що управлінню житлово-комунального господарства буде доручено демонтувати всі пам'ятники, які є символами комуністичного тоталітарного режиму, і передати їх на тимчасове зберігання на склад КП "Житловий масив". Строк виконання рішення сесії до 1 липня. Пам'ятники радянського минулого будуть зберігатися на складі до тих пір, поки громада на громадських слуханнях не прийме рішення про те, куди їх слід перемістити.

Контроль за виконанням даного рішення, пропонується покласти на постійну депутатську комісію з питань архітектури, будівництва, транспорту та зв'язку. Нею, нагадаємо, керує Павло Гневковського.

Мотив ініціативи депутата про перенесення головного пам'ятника Леніну у двір музею, а інших на склад - уберегти скульптури від вандалів. Така ж доля уготована не тільки вождям, а й іншим бюстів Бронзоса, Кірову, Фрунзе та Пахомову. За чутками, окремо радикально налаштовані патріоти вже заявили, що у разі, якщо депутати не підтримають цей проект рішення, в Мелітополі почнеться стихійний Ленінопад.

Нагадаємо, представники виконавчої влади вже після підписання Президентом Петром Порошенко закону про декомунізацію, заявили, що тільки громада Мелітополя буде вирішувати, куди конкретно слід перемістити скульптурні символи тоталітарного режиму.