ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До мелітопольської мерії принесли "порожні" повістки

Не тільки пересічні мешканці Мелітополя отримують повістки, але і місцеві чиновники. Правда, хто з них піде служити, поки неясно
Depo.Мелітополь
4 червня 2015 13:46
ФОТО: depo.ua
До мелітопольської мерії принесли "порожні" повістки
До мелітопольської мерії принесли "порожні" повістки

Єдине, що поки обіцяють міські керівники, всі, кому належить, в обов'язковому порядку пройдуть медичну комісію, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Чутки про те, що в місцеву мерію принесли "порожні" повістки, підтвердили перші особи міста. Зокрема Сергій Мінько - секретар Мелітопольської міськради, також в.о. міського голови пояснив, що їх "вручили загальним "пакетом". Чиї саме прізвища з'являться в документах стане відомо після звірки особистих справ співробітників мерії з даними, які є в Мелітопольському-Веселівському об'єднаному районному військкоматі.

"До кінця тижня ми звіримо ці списки, - додав заступник міського голови Іван Федоров. - Повістки будуть передані співробітникам виконкому, і вони всі підуть на медкомісію і покажуть приклад городянам, що не потрібно ухилятися від отримання повісток. Тим більше, що проходження медкомісії на сьогодні ще не зобов'язує наших городян одразу йди на службу в зону АТО".

Додамо, що раніше в ряди ухильників потрапив депутат Мелітопольської міськради Максим Зубарєв, який не так давно попався на хабарі. Поки єдиним його колегою, який виявився мобілізований, став Павло Гневковського, який зараз займає пост заступника командира роти охорони.