ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бродячих собак Мелітополя перевезуть до Харкова

Мелітопольських бродячих собак відвезуть на стерилізацію до Харкова
Depo.Мелітополь
27 серпня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
Бродячих собак Мелітополя перевезуть до Харкова
Бродячих собак Мелітополя перевезуть до Харкова

На вилов собак влада Мелітополя витратить понад півмільйона гривень, пише РІА Мелітополь, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

За словами заступника мера Івана Федорова, минулого тижня був проведений тендер на вилов бездомних тварин, який виграв приватний підприємець з Харкова.

"У тендері брали участь два підприємства: харківський центр поводження з тваринами і приватний підприємець Черніга Тарас Миронович. Перший учасник готовий був виконати роботи за 686 тис. грн., а підприємець - за 640 тис. грн. Відповідно, його і оголосили переможцем. Вже з наступного тижня підприємець почне вилов бездомних собак в місцях, де спостерігається їх скупчення", - розповів Іван Федоров.

Цікаво, що за 640 тис. грн. влада планує відловити і відправити до притулку 1500 собак. Всі вони будуть стерилізовані, а потім випущені там же, у Харкові. Правда, хто контролюватиме весь цей процес і чи не відвезуть бродячих собак на забій, невідомо. Сумнівним залишається і той факт, що Харків готовий прийняти на своїх вулицях ще півтори тисячі тварин, нехай і стерилізованих.

Інші цікаві новини про події Мелітополя шукайте на Depo.Запоріжжя