ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Передсвятковий" сюрприз: Паркан будинка комуністу обклеїли листівками

Депутату Мелітопольської міськради та заступнику керівника міськкого КПУ Тарасу Генову невідомі піднесли "передсвятковий" сюрприз
Depo.Мелітополь
30 квітня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua
"Передсвятковий" сюрприз: Паркан будинка комуністу обклеїли листівками
"Передсвятковий" сюрприз: Паркан будинка комуністу обклеїли листівками

Напередодні Дня трудящих весь паркан Тараса Генова обклеїли листівками з інструкцією, як знайти побутових сепаратистів і куди слід повідомляти про них, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Тепер комуністу доведеться повною мірою відчути зміст свята всіх трудящих. Паркан доведеться мити довго. Сам Тарас Генов даний інцидент називає провокацією і в коментарях лаконічний:

"Є люди нормальні, а є дрібні капосники. Ось наші псевдопатріоти і є дрібні капосники. Їм би напаскудити та зламати щось", - висловив свою точку зору на подію Тарас Генов.

Нагадаємо, декількома днями раніше паркан сусіда соратниці по партії Тараса Генова Катерини Уманець невідомі також у нічний час обклеїли аналогічними листівками.

Нагадаємо, листівки та наклейки про побутовий сепаратизм були підготовлені за ініціативою Запорізької обласної державної адміністрації спільно з волонтерськими організаціями. Відповідальність за їх розповсюдження лежить на управлінні внутрішньою політикою виконкому. Зараз на посаду керівника цього управління стажується Павло Тимофєєв. Пару тижнів тому він звертався до керівників підприємств, організацій, громадських формувань з проханням взяти активну участь у поширенні цих листівок, а також їх розклеювання в публічних місцях на території підприємств.