У Роскомнадзора істерика через ролик зі смолоскипною ходою в Херсоні

Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ вимагає, щоб компанія YouTube видалила відеоролик зі смолоскипною ходою в Херсоні, присвяченою пам'яті Героїв Крут

Depo.Херсон
19 травня 2017 11:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють автори ролику - інтернет-видання МОСТ, передає портал Depo.Запоріжя.

У листі, що росіяни надіслали в американську компанію, йдеться, що матеріали у відеоролику порушують Федеральний закон Російської Федерації № 149-ФЗ "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації", через що Роскомнадзор додав посилання на цей ролик в заборонений список матеріалів.

Роскомнадзор називає ролик "інформаційно-пропагандистським супроводженням діяльності українських націоналістичних організацій" та бачить в ньому заклики до екстремістської діяльності. Натомість автори так не вважають та прибирати ролик не збираються. Вони у свою чергу звернули увагу Роскомнадзора на 43 секунду відео, де патріот вигукує "Путін ху * ло!", яка не потрапила в перелік претензій росіян.

Раніше портал Depo.Запоріжя повідомляв, що російські телевізійники вкрали робоче відео запорізького телеканалу з кадрами демонтажу пам'ятника Леніну.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00