У Херсоні відбудеться марш за різноманітність, ініційований ЛГБТ-спільнотою

Хода за різноманітність і проти дискримінації відбудеться у Херсоні у середу, 17 травня. Місце проведення організатори тримають у таємниці

Depo.Херсон
15 травня 2017 18:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням Херсон-онлайн.

Хода за різноманітність і проти дискримінації відбудеться у Херсоні вдруге. Ініційована вона ЛГБТ-спільнотою. Перша - минулорічна спроба - провести таку ходу була не надто вдалою: чотирьом учасником вдалося пройти лише близько 10 метрів. Цьогоріч, за словами організаторів, людей має бути більше. Нині разом з херсонською поліцією відпрацьовуються питання безпеки учасників ходи. Тож місце її проведення поки тримається у таємниці.

Приурочена хода до Міжнародного дня боротьби з гомофобією та транс фобією, що відзначається 17 травня. Херсонська хода стане завершальним акордом Квір-форуму - серії правозахисних, культурних і освітніх заходів, що тривають цими днями у Херсоні. До оргкомітету форуму і маршу входять представниці БО "Інша", ВП ГО "Асоціація ЛГБТ "ЛІГА" Херсон, а також інші активісти.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у Запоріжжі райдужний флешмоб закінчився побиттям учасників, а в Миколаєві розгромили офіс ЛГБТ.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя