У Херсоні кіборг прийняв смертельну дозу ліків після хамства лікарів військового шпиталю

Спеціальна комісія, створена Херсонською ОДА для розслідування самогубства АТОвця-кіборга Сергія Кочемазова, дійшла невтішного висновку: ставлення з боку лікарів могло підштовхнути військового до самогубства

Depo.Херсон
20 листопада 2017 13:26
ФОТО: depo.ua

Про цей йдеться в акті комісії, передає портал Depo.Запоріжжя.

39-річний кіборг Сергій Кочемазов (позивний Камаз) відмовився повертатися у військовий шпиталь та прийняв вбивчу дозу ліків після спілкування зі співробітниками закладу.

Члени комісії встановили, що факт неналежного поводження з ветераном АТО працівників закладу дійсно мав місце. Йдеться, зокрема, про завідувачку неврологічним відділенням КЗ "Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни" Олену Комарову, яка? за висновками комісії, порушувала правила медичної етики.

За результатами перевірки в ОДА рекомендували усунути від виконання професійних обов'язків і направити на переатестацію всіх причетних працівників госпіталю, а також порушити кримінальну справу щодо Комарової.

Департаменту охорони здоров'я ОДА доручено організувати позапланову перевірку лікувального закладу? в тому числі умов лікування ветеранів АТО, відповідності медичного персоналу кваліфікації. Територіальному органу Національної поліції України в межах кримінального провадження по даній справі рекомендовано ініціювати проведення посмертної судово-психіатричної експертизи Сергія Кочемазова. Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування рекомендують посилити психологічну допомогу ветеранам АТО.

Зазначимо, що поліція розслідує самогубство кіборга за статтею 120 Карного кодексу України (Доведення до самогубства).

Боєць АТО наклав на себе руки після спілкування з лікарями. Він повинен був лягти в госпіталь на черговий курс лікування, але повернувся додому та прийняв смертельну дозу ліків. За словами друзів загиблого, медики заявили Кочемазову, який вп'яте за рік прибув на курс лікування, що в лікарні йому "не курорт і не нічліжка". Перед самогубством ветеран поскаржився знайомим на образу.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв про херсонського АТОвця, якийвкоротив собі віку після сповіді у московського попа.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя