На Херсонщині військовим нагадали, що дружба з росіянами закінчуються підвалами ФСБ (ФОТО)

На Херсонщині встановили чергову серію бордів, спрямованих проти російської агресії в Україні. Цього разу цільовою аудиторією соціальної реклами стали військові, насамперед, прикордонники

Depo.Херсон
18 жовтня 2017 18:28
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив волонтер Антон Ходза, передає портал Depo.Запоріжжя.

Борди розробила волонтерська група "Itchy Trigger Finger Ukrainians". Призначені вони для тих прикордонників, які "на третьому році війни і досі вважають за нормальне піти на російський бік кордону у баньку чи ще за якимось своїми справами".

Автори бордів попереджають, що обнімашки та лазня-горілка з росіянами зазвичай завершується у підвалах ФСБ.

"Український воїне, ти - мішень для ФСБ! Ніяких контактів із ворогом! Брати та друзі залишилися у минулому", - йдеться на бордах.

Нову соціальну рекламу розміщено у прикордонних локаціях Херсонської області на межі з Кримом, а також на виїзді з міста Херсон. Усього буде дев'ять таких бордів. Їхні автори пропонують розмістити також такі сюжети у прикордонних локаціях у Сумській та Харківській областях та готові надати оригінал-макет.

Варто зазначити, що це не перша серія бордов, спрямованих проти російської агресії в Україні, які за останній час з'явилися на Херсонщині, що межує з окупованим Кримом. Деякі такі плакати були розміщені в буквальному сенсі під носом в окупантів.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя