На Херсонщині оштрафували крамницю, на яку масово скаржилися покупці

На понад 18 тисяч гривень оштрафували крамницю, де регулярно відмовлялися повертати гроші за товари, що не підійшли покупцям за розміром

Depo.Херсон
15 травня 2017 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Держспоживслужбу.

Фахівці з захисту прав споживачів майже одночасно отримали чотири скаргу від покупців, яким один і той самий суб'єкт господарювання, відмовився повернути кошти за товар, який не підійшов за розміром. Порушення прав споживачів підтвердили перевірки Дерржспоживслужби, тож на крамницю наклали штраф у розмірі 18,2 тис. грн. (десятикратний розмір вартості продукції).

У Держспоживслужбі нагадали, що споживач має право обміняти товар, навіть якщо він належної кості, але чомусь не підійшов покупцю, упродовж 14 днів з моменту покупки. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у Херсоні за агресивну рекламу покарали нічний клуб.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя