ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Звільнено головного лікаря Бердянського районного центру меддопомоги

Тетяна Шевлюк написала заяву на звільнення за власним бажанням
Depo.Бердянськ
29 березня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua

На сесії райради депутати проголосували за дострокове розірвання контракту з головним лікарем Бердянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяною Шевлюк, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Таке рішення було викликано результатами перевірки, яка показала, що були порушення щодо витрачання палива, яке купується за бюджетні гроші. Зокрема, як повідомила депутат райради Галина Шара, ГСМ закуповувалися за завищеними цінами і не було відповідального за облік витрачається палива. Водіям, згідно з документами, видавали ПММ, які були відсутні. Було безпідставно списано 629 літрів бензину і 341 літр дизпалива. Була також виявлена недостача майже 400 літрів бензину і понад 700 літрів дизпалива.

"Є плутанина з дорожніми листами, зараз в центрі первинної медико-санітарної допомоги підтасовують документи і підробляють підписи", - заявила Галина Іванівна.

Депутат райради Світлана Чуб уточнила, що в документації неодноразово відображається ситуація, коли в один і той же день в Бердянськ відправлялися дві машини цього медичного закладу, в одній з яких їхала головлікар, а в іншій - головний бухгалтер. В цілому виходило, що обидві машини за день проїжджали по Бердянську по 50 км. З цього був зроблений висновок про те, що ПММ просто списувалося.

Сама Тетяна Шевлюк на сесії не була присутня, вона написала заяву на звільнення за власним бажанням.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя