Жителі запорізького курорту можуть зустріти новий рік без тепла

"Приазовкурорт" погрожує з 1 січня вимкнути тепло в будинках, що опалюються від котельних підприємства, через борги

Про це директор підприємства заявив під час апаратної наради в Бердянській мерії, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ 24".

"Приазовкурорту", від котельних якого опалюється частина житлових будинків та установ у Бердянську, має сплатити за газ у січні 328 тисяч гривень. Однак цих грошей може не виявитися, адже, за словами директора "Приазовкурорту" Віталія Бобика, населення сплачує за послуги з опалення лише половину від необхідного. Тож із 1 січня будинки, що опалює "Приазовкурорт", можуть залишитися без тепла.

На це попередження доволі різко відреагував міський голова Бердянська Володимир Чепурний. Очільник місця заявив, що навесні пропонував "Приазовкурорту" передати котельні місту, але тоді його запевнили, що підприємство отримує прибуток 400 тисяч гривень. Чепурний закликав "Приазовкурорт" шукати можливості для погашення заборгованості.

"Якщо ви дозволите собі не заплатити і не подати тепло, у вас будуть великі проблеми", - заявив мер Бердянська.

Нагадаємо, восени "Приазовкурорт" не зміг вчасно почати опалювальний сезон, позаяк котельня підприємства перебувала у власності Фонду держмайна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя