Запорізький облводоканал не хоче “децентралізовуватися” на користь бердянців

В облводоканалі кажуть, що передача частини водоводу у комунальну власність бердянської громади, загрожуватиме інтересам мешканців інших територій
Depo.Бердянськ
19 липня 2016 14:59
ФОТО: depo.ua

Керівник КП “Облводоканал” Богдан Поп'юк виступив проти рішення бердянських депутатів прийняти Західний груповий водовод, який входе до структури облводоканалу, у комунальну власність бердянської громади. Про це він заявив у листі на ім’я голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу облради.

Богдан Поп'юк, зокрема, зазначив, що Західний груповий водовод – стратегічний об’єкт водопостачання, що має обслуговувати населення щонайменше п’яти районів Запорізької області, зокрема, трьох міст обласного значення. “Передача такого об’єкта до власності місцевої територіальної громади грубо порушує інтереси інших населених пунктів маловодного півдня Запорізької області“, - заявив він.

Натомість керівник водоканалу пропонує створити єдину водну компанію на базі обласного підприємства, що, на його думку, дасть змогу забезпечувати якісною водою населення регіону.

Нагадаємо, наприкінці березня Бердянська міськрада виступила з пропозицією щодо передачі до комунальної власності територіальної громади Бердянськ Західного групового водоводу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя