Запорізький нардеп в кулуарах Ради відібрав у журналістів телефони, прокуратура порушила справу (ВІДЕО)

Нардеп із групи "Воля народу" Олександр Пономарьов вихопив у журналіста телефон в кулуарах Верховної Ради у середу, 7 лютого

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Цензор.нет.

Нардеп вихопив з рук журналіста Цензора Івана Марусенка телефон, на який той знімав бесіду Пономарьова з заступник голови фракції "Батьківщина" Сергієм Соболєвим. Останній, нагадаємо, закидав підприємству, пов'язаному з Пономарьовим знищення українських танків через постачання неякісних мастил.

Пономарьов поклав телефон журналіста до кишені та відмовився віддавати. Згодом нардеп відібрав телефон у ще одного журналіста.

"Я не сяду, не переживайте. Ви сядете. Будете відповідати. Я не знаю, де ваш телефон", - заявив журналістам Пономарьов, намагаючись вихопити і третій мобільний з рук представника ЗМІ.

Після сперечань з журналістами, Пономарьов вийняв з кишені обидва телефони і повернув їх журналістам.

Як повідомили в прокуратурі Києва за фактом перешкоджання народним депутатом України Олександром Пономарьовим професійній діяльності журналістів порушено справу. Проведення досудового розслідування доручено слідчим Служби безпеки України, прокуратура міста Києва здійснюватиме нагляд у формі процесуального керівництва.

Нагадаємо, лютого біля підприємства "Агринол", пов'язаного з Пономарьовим, сталися сутички. До офісу прийшли активісти, які вимагали пояснень щодо постачання "Агринолом" неякісних мастил до армії.

Також нагадаємо, що Олександр Пономарьов був обраний до Верховної Ради України у виборчому округу №78 (Бердянськ та Бердянський, Куйбишевський, Розівський, Чернігівський райони) у 2014 році. Член депутатської групи "Воля народу". Голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя