Запорізькі прикордонники поплатилися за власні "антитурецькі санкції"

Двох офіцерів Бердянського прикордонного загону було затримано при отриманні хабара в 750 доларів від громадянина Туреччини
Depo.Бердянськ
13 січня 2016 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

Військовою прокуратурою Південного регіону України спільно із співробітниками СБУ в Запорізькій області затримано двох офіцерів Бердянського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Встановлено, що майор і капітан, попередньо змовившись, вимагали від громадянина Туреччини, який порушив термін перебування на території нашої країни, хабар в 1000 доларів. Саме за таку суму «офіцери» погодилися не перешкоджати у подальшому його перебування в Україні та навіть посприяти в перетині державного кордону.

Першу частину хабара вони одержали в жовтні минулого року, а залишок – 750 доларів США – змушували іноземця віддати під загрозою депортації з території України.

Під час передачі решти суми зловмисників затримано. Грошові кошти, одержані ними в якості хабара, вилучено. Крім того, в службовому кабінеті одного з офіцерів також виявлено грошові кошти, передані раніше громадянином Туреччини.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Установленим порядком вирішуються питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Як повідомляв портал Depo.Запоріжжя, на Запоріжжі контррозвідка затримала полковника -"колядника".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00