За хабар в 16 тисяч бердянського лікаря оштрафували на 20 тисяч

До тюрми посадовець не сяде
Depo.Бердянськ
27 жовтня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Спійманий на хабарі заввідділенням Бердянського геріатричного пансіонату уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, за якою в якості покарання Бердянський міськрайонний суд 13 жовтня затвердив штраф. Про це повідомляє порал Depo.Запоріжжя з посиланням на Наші гроші.Запоріжжя.

За матеріалами справи, на початку серпня 2015 року до завідуючого медичним відділенням КУ “Бердянський геріатричний пансіонат” звернувся чоловік домовитись щодо розміщення та проживання своєї матері в пансіонаті. У свою чергу, медик, який відповідав за підселення, повідомив про необхідність віддати 500 доларів США та 1 100 грн. за швидке поселення матері до пансіонату та окремо – ще 1000 доларів за бронювання кімнати у закладі.

Через тиждень в своєму службовому кабінеті завідуючий відділенням одержав від чоловіка частину хабара у сумі 1 100 гривень та 200 доларів США. Потім, 1 вересня лікар отримав ще 300 доларів решти хабара за “прискорення вирішення питання” щодо поселення жінки до пансіонату та перший “транш” в 200 доларів за бронювання кімнати. Всього медик у гривневому еквіваленті отримав 16,35 тис. грн.

Подробиці затримання у вироку не повідомляються.

Вже 28 вересня прокурор Куйбишевської міжрайонної прокуратури Запорізької області Лось О.М. та звинувачений уклали угоду про визнання винуватості, за якою лікар повністю визнав свою провину у злочині за ч.1 ст.368 КК України (отримання хабаря). Сторони узгодили покарання у вигляді штрафу в 20,4 тис. грн. та позбавлення права обіймати керівні посади протягом 1,5 року. Отримані медиком 500 доларів повернули чоловіку, який їх передав. Про долю першої частини хабара у 200 доларів і 1100 гривень не згадується.

На початку серпня КУ “Бердянський геріатричний пансіонат” очолював Геннадій Сиромятніков, засуджений 10 років тому за отримання хабара на посаді голови Рибінспекції. На момент затримання лікаря заклад очолював вже Володимир Мілакумов, наближений до нардепа Олександра Пономарьова.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя