Водний колапс: У Бердянську через зсуви ґрунту не змогли дістатися аварійної ділянки колектору

Половина жителів стотисячного курортного Бердянська четверту добу живуть без централізованого водопостачання

Комунальники так і не змогли дістатися аварійного ділянки каналізаційного колектору, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на ТСН.

Дістатися аварійної труби на семиметровій глибині заважають постійні зсуви ґрунту. Через це вирішили прокладати обвідну каналізаційну трубу, що дозволить локалізувати аварійну ділянку. Адже саме через аварію на каналізації, половині стотисячного міста вимкнули воду. Відновити водопостачання вдасться не раніше, ніж за кілька днів.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс", що на Мелітопольському шосе в Бердянську. Через це від 28 січня зневоднена майже половина стотисячного міста. Існує загроза, що мешканці Бердянська можуть залишитися й без опалення, адже зневоднені котельні. Технічну воду бердянцям підвозять рятувальники. Повідомлялося також, що мешканці зневодненого Бердянська чубляться біля автівок із технічною водою. Бердянці також масово рушили за водою до моря. Через комунальну аварію в Бердянську від 29 січня закриті 12 шкіл та сім дитсадків. Із 30 січня бердянцям обмежили підвезення технічної води та попросили менше користуватися каналізацією, адже стоки почали виливатися назовні.

Фото: Руслан Ницевич

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя