Власник бердянського зоопарку звернеться до Ангели Меркель

Власник приватного бердянського зоопарку "Сафарі" Ігор Кальченко має намір звернутися до канцлера Німеччини Ангели Меркель
Власник бердянського зоопарку звернеться до Ангели Меркель
Власник бердянського зоопарку звернеться до Ангели Меркель

Ігор Кальченко сподівається, що канцлер допоможе вплинути на координатора з продажу та обміну жирафів, який забороняє ввозити даний вид тварин до України, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Координатор, який знаходиться в Німеччині, забороняє везти жирафів до України. Він дуже негативно висловлюється щодо політичної ситуації в нашій країні та вважає, що у нас тут скрізь йде війна. Варто відзначити, що нещодавно в Данії вбили жирафа прямо в зоопарку. Тобто вбивати можна, а віддавати в Україну - ні? У нас є ціла петиція від багатьох зоопарків Європи до цього координатора. Ми навіть збираємося написати лист до Ангели Меркель з проханням вплинути на ситуацію. Я написав йому координатору 15 листів, але на жодне він мені не відповів", - розповів Кальченко.

Відзначимо, що зараз в зоопарку "Сафарі" живуть двоє жирафів, яких купили в Чехії. Для них був побудований просторий жирафятнік, з автономною системою клімат-контролю, з відкритим майданчиком для вигулу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя