ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військові в Бердянську продовжують з'являтися п'яними на службу

Незважаючи на прийняту міською радою заборону на продаж алкоголю військовим, випадки вживання ними алкоголю тривають
Depo.Бердянськ
4 лютого 2016 16:49
ФОТО: depo.ua

На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень публікуються постанови Бердянського міськрайонного суду про притягнення до відповідальності військовослужбовців за розпивання спиртних напоїв, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Так, 8 грудня 2015 року о 14 годині на території прикордонного загону було виявлено молодшого сержанта, який мав явні ознаки алкогольного сп'яніння, про що командування склало відповідний адміністративний протокол.

14 січня 2016 року о 6 годині ранку в формуванні "Полісся", яке базується в аеропорту Бердянська, старший солдат був також виявлений у стані алкогольного сп'яніння. Там же 22 січня о 8 годині ранку командування виявило п'яного солдата. Всі вони постановами Бердянського міськрайонного суду були оштрафовані на 1 190 гривень кожен.

У понеділок, 1 лютого, бердянський міськрайонний суд розглянув два адміністративних протоколи за фактом вживання спиртних напоїв військовослужбовцями, на наступний день було розглянуто ще чотири аналогічних протоколу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя