Військові в Бердянську продовжують з'являтися п'яними на службу

Незважаючи на прийняту міською радою заборону на продаж алкоголю військовим, випадки вживання ними алкоголю тривають

На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень публікуються постанови Бердянського міськрайонного суду про притягнення до відповідальності військовослужбовців за розпивання спиртних напоїв, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Так, 8 грудня 2015 року о 14 годині на території прикордонного загону було виявлено молодшого сержанта, який мав явні ознаки алкогольного сп'яніння, про що командування склало відповідний адміністративний протокол.

14 січня 2016 року о 6 годині ранку в формуванні "Полісся", яке базується в аеропорту Бердянська, старший солдат був також виявлений у стані алкогольного сп'яніння. Там же 22 січня о 8 годині ранку командування виявило п'яного солдата. Всі вони постановами Бердянського міськрайонного суду були оштрафовані на 1 190 гривень кожен.

У понеділок, 1 лютого, бердянський міськрайонний суд розглянув два адміністративних протоколи за фактом вживання спиртних напоїв військовослужбовцями, на наступний день було розглянуто ще чотири аналогічних протоколу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя