Військові рятують зневоднений Бердянськ (ФОТО)

Військовослужбовці долучилися до забезпечення технічною водою жителів запорізького курорту, які залишилися без водопостачання через комунальну катастрофу

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Про Бердянськ".

Дислоковані у Бердянську морські піхотинці, прикордонники та нацгвардійці долучилися до допомоги бердянцям. Військові частини надали транспорт для підвезення жителям технічної води, відгукнувшись на відповідне звернення місцевої влади.

Воду підвозять у ті мікрорайони, що залишилися без водопостачання внаслідок аварії на каналізаційному колекторі.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс", що на Мелітопольському шосе в Бердянську. Через це від 28 січня зневоднена майже стотисячного міста. Існує загроза, що мешканці Бердянська можуть залишитися й без опалення, адже зневоднені котельні. Технічну воду бердянцям підвозять рятувальники. Повідомлялося також, що мешканці зневодненого Бердянська чубляться біля автівок із технічною водою. Бердянці також масово рушили за водою до моря. Через комунальну аварію в Бердянську від 29 січня закриті 12 шкіл та сім дитсадків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя