Вакцина від сказу з'явиться в Бердянську через тиждень

Антирабічна вакцина, призначена для Бердянська, прибула в Запоріжжя
Depo.Бердянськ
31 липня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Вакцина від сказу, призначена для Бердянська, вже прибула в Запоріжжя. До завершення процедури оформлення препаратів може піти близько тижня. Про це повідомив головний лікар міської лікарні Дмитро Єгоров, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

26 липня понад 90 тисяч доз вакцини від сказу прибуло в Україну - їх придбав фонд ООН ЮНІСЕФ на кошти з держбюджету. Весь обсяг вакцини буде розподілений по регіонах країни. Вакцинація проти сказу для людини не є плановим, тому препарати будуть доставлятися конкретно людям, які постраждали від укусу тварин з підозрою на зараження.

На жаль, кілька останніх років закупівлі антирабічних препаратів в Україні не проводилися, в екстрених випадках їх доводилося купувати за кордоном за допомогою волонтерів. Кошти на придбання вакцини були виділені ще в кінці минулого року.

Необхідні Бердянську препарати вже знаходяться в Запоріжжі. На щастя, за попередні сім місяців поточного року на Бердянська не було зафіксовано жодного підтвердженого випадку зараження людини сказом. За словами Дмитра Єгорова, щоб отримати доступ до вакцини, залишилося дочекатися завершення процедури оформлення препаратів, на це може піти близько тижня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00