В Бердянську готуються до меліоративного лову

Ситуація в Азовському морі під контролем вчених і влади
Depo.Бердянськ
22 червня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua
В Бердянську готуються до меліоративного лову
В Бердянську готуються до меліоративного лову

У зв'язку зі збільшенням середньодобової температури повітря і безвітряної погоди в Азовському морі зросла ймовірність явищ замору, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Як повідомив директор Інституту рибного господарства і екології моря Леонід Ізергін, рівень кисню в Бердянській затоці впав до 2,6 мг/літр. Ситуація, на думку вченого, не є критичною, але для уникнення масових явищ замору було прийнято рішення звернутися до голови Запорізької обласної державної адміністрації за дозволом розпочати меліоративний лов.

Леонід Ізергін запевнив нам, що ситуація під контролем. Співробітники Інституту рибного господарства і екології моря проводять заміри кисню по кілька разів на день. В даний момент риба підійшла в районі Лісок. На думку вчених, відзначається невелике скупчення молодняка бичка. До речі, місцеві жителі скористалися ситуацією - збирають живу рибу.

Нагадаємо, в цьому році заморні явища в Азовському морі спостерігалися в кінці травня. Завдяки вчасно вжитим заходам вдалося уникнути масового викиду риби на берег.

Як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, в Бердянську через спеку почався замор бичка.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя