ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Бердянську борг із зарплати за місяць виріс майже на 700 тис. грн.

На початок березня борг підприємств Бердянська перед своїми співробітниками склав понад 27 млн. грн.
Depo.Бердянськ
24 березня 2016 13:31
ФОТО: depo.ua

Понад 24 млн. грн. заборгували підприємства-банкруті, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk. За словами начальника управління праці і соціального захисту населення Наталії Токмань, всього за місяць сума боргу збільшилася майже на 669 тис. грн.

Є заборгованість по заробітній платі та перед працівниками економічно активних підприємств. Ця сума становить трохи менше трьох мільйонів гривень. Тільки за місяць борг працюючих підприємств перед своїми співробітниками виріс майже на 350 тис. грн.

Проте, Наталя Токмань звернула увагу на те, що на деяких підприємствах намітилася позитивна тенденція щодо погашення боргу. Наприклад, працівникам КП "Бердянськводоканал" (борг по заробітній платі якого на 1 березня становив понад двох мільйонів гривень) в цьому місяці виплатили заробітну плату на суму, що перевищує мільйон гривень.

Як зазначила заступник міського голови Бердянська Юлія Дойнова, на найближчу сесію міської ради планують винести питання про виділення коштів для часткового погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками даного підприємства.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя