ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області планують відкрити ще один перинатальний центр

Перинатальний центр другого рівня планується відкрити в Бердянську
Depo.Бердянськ
5 червня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області планують відкрити ще один перинатальний центр
У Запорізькій області планують відкрити ще один перинатальний центр

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, розповіла директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Вікторія Клименко. За її словами, фахівці обласного управління охорони минулого тижня вже виїжджали в Бердянськ, щоб вивчити ситуацію на місці. За попередніми даними, відкриття перинатального центру у Бердянську планується до кінця поточного року.

Як стверджують в обласному департаменті, введення в експлуатацію першого перинатального центру у Запоріжжі, яке відбулося в 2013 році, дозволило поліпшити показники по материнському і дитячому здоров'ю. Зокрема, у 2014 році на 17,6% знизився показник малюкової смертності у порівнянні з 2013 роком. Він склав 6,68 на 1000 народжених живими. Такий показник досягнутий переважно за рахунок неонатальної смертності, де показник знизився на 16,7%.

За словами Вікторії Клименко, перинатальний центр в Бердянську буде створюватися на базі діючого пологового будинку. Цей перинатальний центр буде обслуговувати породіль з курортного міста та прилеглих районів.