У Запоріжжі пройшов чемпіонат міста з пауерліфтингу

Участь у відкритому чемпіонаті Запоріжжя по класичного пауерліфтингу взяли бердянські атлети з клубу "Арена". Виступ в обласному центрі завершилося для спортсменів завоюванням призових нагород

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

"Кубок Хортиці" по класичного пауерліфтингу зібрав атлетів з декількох регіонів України. Протягом дня проходили змагання з силового триборства та жиму штанги лежачи. Бердянськ був представлений атлетами клубу "Арена" - Юрієм Кувшинова та Андрієм Охрименко.

Ці старти стали серйозним випробуванням для 11 річного Юрія, який зовсім недавно почав займатися цим видом спорту. Але незважаючи на невеликий досвід виступів наш спортсмен показав хороші результати і став переможцем чемпіонату Запоріжжя у жимі штанги лежачи і другим в силовому триборстві серед спортсменів вагової категорії до 53 кг.

Успішним виявився виступ і досвідченого бердянського атлета Андрія Охрименко. Тренер бердянського клубу "Арена" змагався в турнірі з жиму штанги лежачи. Вичавивши штангу в 202,5 ​​кг, Андрій став переможцем чемпіонату серед атлетів вагової категорії до 93 кг. і другим в абсолютній першості за формулою Вілкса.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі футболісти виграли Кубок Валерія Водяна.