ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У мерії Бердянська відмовилися розміщувати соціальну рекламу проти сепаратизму

Влада Бердянська відмовляється розміщувати соціальну рекламу на бігбордах проти проявів сепаратизму, а також на підтримку української армії та волонтерського руху
Depo.Бердянськ
7 вересня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua
У мерії Бердянська відмовилися розміщувати соціальну рекламу проти сепаратизму
У мерії Бердянська відмовилися розміщувати соціальну рекламу проти сепаратизму

У розпорядженні місцевих журналістів виявилася відповідь керуючою справами Бердянського виконкому Наталії Гончарової на звернення Запорізької обласної державної адміністрації, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, посилаючись на pro.berdyansk. У документі йдеться про те, що мерія Бердянська не розміщуватиме соціальну рекламу, спрямовану проти проявів сепаратизму, а також на підтримку української армії та волонтерського руху. Причина відмови - відсутність вільних рекламних площин.

Журналісти вирішили обдзвонили всі рекламні агентства Бердянська, в яких повідомили, що рекламні щити, передбачені під соціальну рекламу, вільні. Лише одна компанія підтвердила, що за замовленням виконавчого комітету минулого тижня розмістила дві бігборда з тематикою, зазначеною в листі облдержадміністрації.

Відзначимо, міська влада під виглядом соціальної реклами влаштовують PR-кампанії міського голови Олексія Бакая. Виходить, для такої нібито соціальної реклами місце є, а проти прояви сепаратизму - ні. Більш того, в місті були помічені й інші площині із зображенням Олексія Бакая, в яких міський голова іменується гарантом миру і стабільності в Бердянську. За який рахунок державний службовець розмістив таку рекламу себе коханого належить ще з'ясувати.

У мерії Бердянська відмовилися розміщувати соціальну рекламу проти сепаратизму  - фото 1

У мерії Бердянська відмовилися розміщувати соціальну рекламу проти сепаратизму  - фото 2

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя