У квартирах бердянців безкоштовно вставлять три тисячі лічильників

Список з переліком адрес, на які будуть встановлені надомні лічильники, співробітники міськгазу передадуть до виконкому
Depo.Бердянськ
12 липня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua

У Бердянську міськгаз встановить три тисячі поквартирних лічильників і 100 надомних. Таку інформацію озвучив головний інженер газового господарства Бердянська Станіслав Самишкін, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ24".

За інформацією Станіслава Самишкіна, на установку надомних лічильників уже готове 26 проектів, 18 з них узгоджені в НКРЕ, 3 вже встановлено. Поквартирних лічильників встановлено 900 штук.

Станіслав Самишкін пояснив процедуру визначення, де буде встановлюватися поквартирний, а де надомну лічильник.

"Якщо в конкретно взятому будинку лічильники вже встановлені в 75% квартир, то, природно, встановлювати загальний лічильник на будинок не доцільно. Решта 25% ми встановимо самостійно", - повідомив Станіслав Самишкін.

Список з чітким переліком адрес, на які будуть встановлені надомні лічильники, співробітники міськгазу передадуть до виконкому.

Система обліку з надомного лічильнику буде проводитися відповідно до зареєстрованих мешканцями квартири. Таким чином, виникне єдиний тариф для всіх мешканців, незалежно від того, скільки кожен з них споживає газу на місяць.

Жителі міста, які бажають встановити лічильник на газ в своїй квартирі можуть орієнтуватися на суму в 4 тис. грн. - приблизна вартість приладу обліку та його установки.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00