ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У будинку в Бердянську обрушилася плита перекриття

У Бердянську даху будинку за адресою Серафимовича, 139 потрібен терміновий ремонт - і йдеться не про затікання дощової води
Depo.Бердянськ
10 червня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua

Плита перекриття покрівлі звалилася на технічний поверх, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на ПроБердянськ. Прямо під місцем аварії живуть люди, вони в страху - скільки витримає їх стеля.

Про те, що аварія може статися в будь-який момент, було відомо давно. Комісія управління ЖКГ обстежила дах і винесла свій висновок. 8 червня на засіданні комісії з ЖКГ депутат міськради Володимир Безверхий знову піднімав питання, з яким зверталися до нього городяни. Мешканці ОСББ за адресою Серафимовича, 139 ретельно доглядають за своїм будинком і територією навколо, як і більшість жителів міста. Голова, Галина Каганкова, зайняла свою посаду 8 років тому, і може поділитися досвідом, як тримати в порядку прохідний двір. Але капітальні ремонтні роботи люди просто не посилять, - тим більше, такі, що потребують залучення фахівців і техніки. Аварійне перекриття чекати не стало, і обрушилося 9 червня в першій половині дня.