У Бердянську знизили вартість обслуговування ліфтів

Нові тарифи на обслуговування ліфтів затвердили на позачерговому засіданні виконкому в Бердянську

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Вартість обслуговування одного ліфта знизилася з 1359,6 грн (з ПДВ) до 1149,3 грн. Тим же рішенням виконкому було затверджено перелік ОСББ, з якими КП "Міськліфт" вже уклав договори. Таких виявилося 65.

Як повідомив заступник міського голови Григорій Горячев, ТОВ "Коменерго-Бердянськ" і КП "Житлосервіс-2а", які також обслуговують багатоквартирні будинки обладнані ліфтами, планують спрямувати зекономлені кошти на ремонт ліфтів.

Нагадаємо, що на початку грудня 2017 року виконком затвердив розрахунки КП "Міськліфт", згідно з якими тарифи на обслуговування ліфтів виросли в три рази. Дане рішення було пов'язане з тим, що ці тарифи не переглядалися п'ять років. Нові тарифи стали несподіванкою для багатьох бердянських ОСББ, які змушені були в терміновому порядку переглядати свій тариф на обслуговування житла та укладати договори з КП "Міськліфт". Тоді ж адміністрація міста і нове керівництво КП "Міськліфт" пообіцяли, що під час диспетчеризації ліфтового господарства протягом декількох місяців буде зроблено коригування тарифу.

Відзначимо, що в Бердянську 222 ліфта потребують капітального ремонту вже в цьому році. А 15 березня на черговій сесії Бердянської міської ради буде затверджено програму капітального ремонту ліфтів загальною кошторисною вартістю 6,2 млн грн. На першому етапі її реалізації планується відремонтувати 42 ліфта.

Як раніше повідомлялося, у Мелітополі маршрутники вимагають підвищити вартість проїзду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя