У Бердянську змогли виділити лише п'яту частину необхідних на ремонт аварійного колектору грошей

На ремонт аварійного колектору в Бердянську потрібно 1,69 млн грн

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії Бердянська.

За інформацією директора КП "Бердянськводоканал" Олександра Македонського, обраховано суму, необхідну для ремонту аварійної ділянки колектору, протяжністю 150 м. Вона складає 1 млн 690 тис 397 грн.

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради було виділено з міського бюджету лише 300 тис. грн.

Невистачаючу суму, за словами міського голови Бердянська Володимира Чепурного, будуть просити у обласної ради, передає "ПроБердянськ".

"Ми вже звернулися до народного депутата Олександра Пономарьова і до губернатора Запорізької області Костянтина Бриля з проханням про те, щоб Бердянську виділили необхідну суму на усунення всіх наслідків цієї надзвичайної події", - каже Чепурний.

А за словами заступника міського голови Григорія Горячева, на реконструкцію колектора треба 8,5 млн грн.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс", що на Мелітопольському шосе в Бердянську. Через це зневоднено півміста. Існує загроза, що мешканці Бердянська можуть залишитися й без опалення, адже зневоднені котельні. Технічну воду бердянцям підвозять рятувальники. Повідомлялося також, що мешканці зневодненого Бердянська чубляться біля автівок із технічною водою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя