У Бердянську збільшаться тарифи на утримання будинків

Скореговані тарифи на житло почнуть діяти в Бердянську з 1 червня поточного року

Depo.Бердянськ
10 травня 2017 17:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба мерії Бердянська, передає портал Depo.Запоріжжя.

Так, сьогодні, 10 травня, на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

А саме послуг, що надають КП "Житлосервіс-2а" та ТОВ "Керуюча компанія "Коменерго-Бердянськ". Як відзначили керівники цих підприємств доповідаючи про необхідність коригування тарифів, останні були затверджені ще у 2012 році. За цей період відбулось значне цінове збільшення складових витрат тарифів (вартості електроенергії з 0,36 коп/Квт до 1,68 коп/Квт, вартості послуги з вивезення твердих побутових відходів). Саме на ці складові і були проведені розрахунки щодо коригування. Тож для кожного будинку були прораховані нові скореговані тарифи, як приклад у ТОВ "Керуюча компанія "Коменерго-Бердянськ" вони збільшаться на 31% у будинках де немає ліфтів, та на 36,3% у будинках з ліфтами.

Попередньо згідно законодавства мешканці будинків, які обслуговують ці підприємства, були поінформовані про можливі зміни. Від мешканців надійшли тільки усні звернення.

Скориговані тарифи вступають в дію згідно з вимогами чинного законодавства, а саме з 1 червня 2017 року.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, на Запоріжжі почали діяти нові тарифи на проїзд в електричках.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя