ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську затримали неповнолітнього хлопця, який займався збутом наркотиків через інтернет

17-річний підозрюваний отримував команди від власників сайту, розташованого за межами нашої країни, після чого робив закладки в зазначених місцях. Товар привозиться до місто службами доставки
Depo.Бердянськ
20 липня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

Як розповів начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бердянського міськвідділу майор міліції Дмитро Циганок, використання наркодилерами інтернет-технологій сильно ускладнюють роботу правоохоронців, передає кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua. Тільки за цим збувальником міліціонери полювали з початку травня, а адміністрація сайту поки що залишається недоступною.

Завдяки спільній роботі міліціонерів та фахівців з обласного управління, вдалося закрити два аналогічних сайту, через які у Бердянську поширювалися наркотики.

До речі, за словами начальника сектору БНОН, багато з тих адрес, якими списані паркани і стіни будинків, є старими адресами вже не діючих сайтів.

Але якщо в той раз діяла ціла група ділків, які на місці обробляли траву психотропною речовиною, виготовляючи так звані спайс або курильні суміші, пакували їх і потім робили закладки, то на цей раз неповнолітній розповсюджувач отримував вже готове розпаковане зілля, яке йому залишалося тільки доставити в потрібні місця.

До слова, платили наркокур'єру 300 гривень на день, в той час як ціна однієї дози становила від 100 гривень.

Як повідомив Дмитро Циганок, співробітники міліції продовжують роботу у напрямку пошуку інших можливих дилерів та шляхів виходу на адміністрацію сайту.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua