У Бердянську відновили підвіз води у зневоднені мікрорайони

Через повторну аварію на колекторі відновлено підвіз технічної води у зневоднені мікрорайони Бердянська

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Як повідомив заступник міського голови Григорій Горячев, з другої половини понеділка, 4 лютого, відновиться підвіз технічної води по мікрорайонах, які відключені від водопостачання. Графік підвезення ще уточнюється.

Також Горячев зазначив, що наразі розглядається питання прокладки по поверхні всієї аварійної ділянки каналізаційного колектора тимчасової труби перекачування стоків.

"Це дозволить значно скоротити час, який мешканцям Слобідки, Колонії і частини центру міста доведеться залишатися без води. За нашими підрахунками на прокладку цієї тимчасової знадобиться не більше двох днів", - зазначив заступник.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс", що на Мелітопольському шосе в Бердянську. Аби запобігти розлиттю стоків 28 січня було відключено водопостачання майже половині стотисячного міста. Від 29 січня в місті закриті 12 шкіл та сім дитсадків. Із 30 січня бердянцям обмежили підвезення технічної води та попросили менше користуватися каналізацією, адже стоки почали виливатися назовні. У п'ятницю, 1 лютого, стало відомо, що колектор продовжує руйнуватися. За фактом масштабної аварії на каналізаційному колекторі у Бердянську, через яку мешканці шістьох мікрорайонів стотисячного міста залишилися без води,порушено справу за ч.1 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. Водопостачання в місті вдалося поновити 2 лютого, змонтувавши резервну каналізацію, але вона не врятувала від подальших руйнувань колектора. Повторна аварія сталася 3 лютого ввечері. Стався витік стоків, через що знову припинено водопостачання в районах Колонія, Макорти, Слобідка, Коса і частині Центру. За словами директора КП "Бердянськводоканал" Олександра Македонського, можливе подальше обвалення колектору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя