ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську від журналіста втік черговий чиновник (ВІДЕО)

У Бердянську місцеві чиновники відмовляються спілкуватися з журналістами і змушені тікати від ні та їх настирливих незручних запитань
Depo.Бердянськ
9 липня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
У Бердянську від журналіста втік черговий чиновник (ВІДЕО)
У Бердянську від журналіста втік черговий чиновник (ВІДЕО)

Вчора, 8 липня, рятувався втечею член виконкому Вадим Микулин, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "pro.berdyansk".

Один з бердянських журналістів звернувся до головного спеціаліста адміністративного відділу виконкому Вадима Микулина з проханням дати кілька коментарів з приводу результатів роботи комісії з благоустрою та забезпечення безпеки на пляжах. Чиновник відмовився спілкуватися з журналістом та просто втік.

Варто відзначити, що спілкування зі ЗМІ входить в коло обов'язків держчиновників і вони повинні інформувати населення про свою роботу. Ігнорування чиновниками журналістів є порушенням закону про інформації.

Раніше, 7 липня, в мікрорайоні Військове містечко від питань депутата міськради Ольги Бойко втік уповноважений міського голови Олександр Ващенко. Він відмовився пояснювати, чому погрожував працівникам підприємства "Бердянські жниварки". Вони на прохання місцевих жителів проводили обрізку засохлих гілок. Це не сподобалося держчиновнику і він пригрозив, що працівникам доведеться "сплатити штраф за кожну зрізану гілочку".

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua