У Бердянську слідом за обвалом колектору трощиться шосе, рух перекрито (ФОТО, ВІДЕО)

Головна транспортна магістраль курортного Бердянська – Мелітопольське шосе – вкрилося зловісними тріщинами

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Про Бердянськ".

Тріщина з'явилася на шосе у Бердянську кілька днів тому, однак у п'ятницю, 15 лютого, перетворилася на справжній розлом. До того ж поруч з'явилася ще одна.

Для запобігання подальшій руйнації шосе та виникненню аварійний ситуацій рух автівок на ділянці закрили. Транспорт їде в об'їзд.

Чиновники тим часом намагаються з'ясувати, через що стався зсув ґрунту. "Ми виявили переміщення ґрунту, що викликали тріщини в асфальті. Щоб назвати їх причину, потрібен час. Нам необхідно підняти схему комунікацій, прокладених на даному відрізку, і з'ясувати їх приналежність", - прокоментував заступник міського голови Бердянська Григорій Горячев.

Уже відомо, що на аварійній ділянці немає мереж водоканалу, але могли лишитися старі трубопроводи опалення, що їх нині не використовують. Не виключають також, що зсув ґрунту стався через зливову каналізацію, що тут проходить.

Тим часом поруч із шосе вкрився тріщинами тротуар.

Нагадаємо, у Бердянську наприкінці січня сталася техногенна катастрофа: через каналізаційний колектор, що зруйнувався в дев'ятьох місцях, жителі курорту кілька діб лишалися без води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя