У Бердянську розпочинають відеообстеження аварійного каналізаційного колектора

Зі станом магістрального каналізаційного колектора, аварія на якому призвела до техногенної катастрофи, розпочнуть ретельно розбиратися сьогодні, 12 лютого

Про це повідомив голова ЗОДА Костянтин Бриль під час он-лайн наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, передає Depo.Запоріжжя.

Вивчати стан бердянського колектору, зокрема з залученням засобів відеообстеження, розпочнуть сьогодні з 12:00. Обстеження проведуть, у тому числі для того, аби визначитися з остаточною сумою, що потрібна для ремонту. Нині вона сягає понад 40 млн грн, при цьому приблизно 38 мільйонів область проситиме з державного бюджету – в ЗОДА готують відповідні клопотання до Уряду.

За доручення голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, ситуація з магістральним колектором перебуває під особистим контролем міського голови Бердянська Володимира Чепурного.

Губернатор також наголосив, що з причинами аварії мають розібратися правоохоронці в рамках відкритого кримінального провадження.

Бриль зазначив, що ситуація у Бердянську є складною і з першого дня аварії перебуває під контролем обласної влади, "попри заяви популістів про відсутність реакції області".

Нагадаємо, у Бриля закликали керівників територій Запорізької області негайно перевірити стан каналізаційних колекторів. Також нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора наприкінці січня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя