У Бердянську результати виборів можуть визнати недійсними

У Бердянську було зафіксовано більше 200 порушень у "день тиші"
Depo.Бердянськ
15 листопада 2015 15:29
ФОТО: depo.ua
У Бердянську результати виборів можуть визнати недійсними
У Бердянську результати виборів можуть визнати недійсними

Про це повідомили міжнародні спостерігачі, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Місто".

Напередодні другого туру виборів в Бердянськ приїхали міжнародні спостерігачі Імантс Лепінш і Гуна Розе, що представляють неурядову організацію "Міжнародне бюро розслідувань".

Спостерігачі заявили, що в "день тиші", 14 листопада, ними були зафіксовані численні факти порушення у сфері розміщення зовнішньої реклами, що агітує за одного з кандидатів на пост мера - Володимира Чепурного.

"Ми почали рахувати такі факти, але дуже швидко збилися з рахунку, і лише фіксували їх на фотокамеру. Таких порушень було більше 200. Ми їздили по місту з 11:00 ранку і бачили, що реклама одного з кандидатів висить усюди, по всіх районах і вулицях", - заявив Імант Лепінш.

Спостерігачі відзначили, що, незважаючи на великий досвід моніторингу виборчих кампаній в Італії, Нідерландах, Західній Африці і Україні, вони вперше стикаються з такими масштабними порушеннями.

"Якщо переможе цей кандидат, який розмістив в "день тиші" рекламу по всьому місту, то результати виборів в Бердянську повинні бути скасовані. Ми сфотографували банери, на яких вказано прізвище кандидата і назва партії "Наш край", - підкреслила Гуна Розе.

Інші новини про вибори у Запорізькій області читайте на сайті Depo.Запоріжжя