У Бердянську реконструюють зруйнований стадіон

На місці зруйнованого стадіону "Азовець" в Бердянську вирішили побудувати льодову арену або інший великий спортивний об'єкт

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Під час позачергової 40-ї сесії Бердянської міської ради, яка відбулася сьогодні, 15 лютого, депутати внесли в якості додаткового питання порядку денного і одноголосно проголосували за передачу землі під стадіоном "Азовець" на баланс КП "Міський палац спорту". Таким чином, зроблено перший крок в реалізації ідеї будівництва на місці зруйнованого стадіону міського льодового палацу або якогось іншого великого спортивного об'єкта.

"Практично в усіх регіонах країни є ідеї або проекти реконструкції старих або будівництва нових спортивних арен. Однак більшість з них так і залишаються ідеями. Причина в несвоєчасному оформленні земельних ділянок під цими спортивними аренами. Сьогодні процес відбору об'єктів реконструкції та будівництва в Запорізькій області для фінансування ще триває. Тому ми підтримали проект передачі землі на баланс міського палацу спорту дуже вчасно. Це дозволяє розраховувати на те, що вже в цьому році ідея створення в Бердянську льодового палацу або нового стадіону почне втілюватися в життя", - заявив депутат міськради Віктор Цуканов.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Мелітополі реконструюють "ворота міста".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя