У Бердянську провели фестиваль юшки

Після річної перерви в Бердянську знову провели фестиваль юшки
Depo.Бердянськ
21 вересня 2015 18:27
ФОТО: depo.ua
У Бердянську провели фестиваль юшки
У Бердянську провели фестиваль юшки

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі мерії Бердянська. У минулому році у зв'язку з подіями на Сході країни веселощі вирішили відкласти. В цьому році міська влада вирішила відновити традицію проведення фестивалю юшки, який вже встигли полюбити городяни.

У Бердянську провели фестиваль юшки - фото 1

Оргкомітет взяв на себе організацію місця проведення та надання риби, а комітети мікрорайонів повинні були зварити юшку і оригінально себе уявити. У нинішньому році крім комітетів мікрорайонів у фестивалі взяли участь команди азовських козаків і колектив "Ощадбанку".

У Бердянську провели фестиваль юшки - фото 2

Свято вийшло колоритним і видовищним, а юшка у кожного - смачна і неповторна. На фестиваль була запрошена молода пара, яка в цей день зв'язала себе шлюбними узами, і Максим Щербань - чотирирічний хлопчик, який з'явився на світ рівно 4 роки тому в день проведення першого фестивалю юшки в Бердянську. Міський голова вручив малюкові подарунок і квитки для всієї його родини в дельфінарій.

У Бердянську провели фестиваль юшки - фото 3

Конкурс з визначення призерів вирішили не проводити. Всі учасники пригостили городян юшкою, звареною за своїм оригінальним рецептом. Ті, хто встиг покуштувати страви в декількох місцях, говорив, що смачною вуха вийшла у всіх без винятку.

У Бердянську провели фестиваль юшки - фото 4

У Бердянську провели фестиваль юшки - фото 5

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Depo.Запоріжжя