ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську повістки вручають на в'їздах в місто

На в'їздах в місто разом з військовими і міліцією чергують працівники військкоматів. Вони і виписують мобілізаційні документи всім водіям і пасажирам призовного віку
Depo.Бердянськ
4 червня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua
У Бердянську повістки вручають на в
У Бердянську повістки вручають на в'їздах в місто

Схитрувати і назвати чужі імена та прізвища не можна, дані звіряють з паспортом, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Паспорт за законом зобов'язаний носити з собою кожен, хто перебуває в Бердянську, оскільки цей район межує із зоною бойових дій. Але варто зазначити, що поки що повістки будуть вручати лише місцевим жителям.

Співробітник військкомату виписують повістку, вручають її під розпис потенційному мобілізованого, залишаючи корінець у себе.

"Близько 1500 повісток ми розіслали, і колосальна неявка, і просто колосальні те, що ми не можемо повістки вручити. Бували випадки, що ми і на підприємствах вручали, там легше, бо робітник підприємства дійсно нікуди не дінеться. Але, як правило, підходиш до будинку якогось, і там все жовто-блакитними прапорами обвішано, як правило, в цьому будинку не відкриють", - сказав Володимир Роговий, військовий комісар Бердянська.

Нагадаємо, в Україні до 22 червня проходить п'ятий етап часткової мобілізації до лав ЗСУ.