У Бердянську портовики вийшли на мітинг на підтримку свого керівництва

В черговий раз співробітники морського торгового порту висловили підтримку нині чинному керівникові підприємства Миколі Ільїну
Depo.Бердянськ
25 грудня 2015 17:19
ФОТО: depo.ua

Крім того, працівники звернулися до Президента України з проханням сприяти утвердженню директором порту Ільїна Миколи Івановича, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ24".

В обідню перерву портовики біля адміністративної будівлі управління порту вийшли на акцію підтримки в.о. директора БМТП Миколи Ільїна. Справа в тому, що до сьогоднішнього дня на рівні міністерства ведеться активна кампанія, спрямована проти нині діючого, успішного керівника. Крім того, портовики всерйоз стурбовані слухом, за яким на місце директора БМТП претендує колишній член бердянської депутатської команди нардепа - Олександр Македонський.

Портовики, у своїх виступах в черговий раз висловили готовність до будь рішучих дій, спрямованих на підтримку Миколи Ільїн.

У свою чергу, Микола Ільїн зазначив, що спільними зусиллями в порту вдалося побороти корупцію, на підприємстві ведеться модернізація і, головне, співробітники забезпечені стабільною заробітною платою і повним пакетом соціальних гарантій.

У підсумку портовики звернулися зі зверненням до Президента України.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00