ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО

Сьогодні Бердянськ попрощався з волонтером Віктором Нестеренко, який загинув в зоні АТО
Depo.Бердянськ
18 серпня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО
У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО

Провести героя в останню путь прийшли колишні товариші по службі, військові, активісти, представники міської влади та народні депутати України. Поховали волонтера на Новопетровському кладовищі, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО - фото 1

В останні роки Віктор Григорович працював майстром ремонту озброєння в 56-й окремій мотопіхотної бригади ЗСУ. А військову техніку він знав дуже добре, адже вона була зроблена в роки Радянського Союзу, коли чоловік служив у військовій частині. Бійці часто просили Віктора приїхати і відремонтувати техніку на місці, і він, не дивлячись на небезпеку, їздив. Ось і 15 серпня він прибув в зону АТО ремонтувати машини, але за день закінчити роботу не встиг і вирішив залишитися на ніч. О 2:00 16 серпня бойовики відкрили вогонь в бік села Чермалик Донецької області. За словами очевидців, під час цього обстрілу загинуло багато бійців, серед яких був і волонтер з Бердянська.

У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО - фото 2

Колишні товариші по службі з теплотою згадують про Віктора Нестеренка.

"Це один з найбільш порядних людей, яких я знав. Ніколи ні в чому не відмовляв, будь-яке питання з ним можна було вирішити", - згадує товариш по службі, прапорщик Олександр Карасик.

У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО - фото 3

Віктор Григорович Нестеренко родом з Криму, в молодості був спрямований на строкову службу до Бердянська. Тут познайомився з майбутньою дружиною, тому залишився жити в нашому місті. Працював старшим інструктором з водіння на полігоні. Служив в Африці, а по поверненню в Бердянськ дослужився до пенсії.

У Бердянську попрощалися з волонтером, який загинув в зоні АТО - фото 4

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя