У Бердянську підозрюваний вкусив поліцейського

У Бердянську підозрюваний під час розгляду чинив опір співробітникам поліції і вкусив одного з них
Depo.Бердянськ
14 грудня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Історія почалася з того, що у мешканця Бердянська в центрі міста була вкрадена собака породи пітбультер'єр, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Погулявши з собакою, чоловік прив'язав її до дерева, поки сам займався своїми справами. У цей час повз проходила 11-річна дівчинка, яка подумала, що собака нічия, відв'язала її і відвела з собою.

Батьки юної любительки тварин не зраділи, побачивши дочку з незнайомим пітбультер'єром, і вирішили, що краще буде відпустити собаку.

Після цього пес привернув увагу компанії бердянців, які були напідпитку. Люди понадіялися отримати за собаку винагороду або попросту продати комусь. Однак дівчинка не хотіла розлучатися з твариною.

Між дитиною і п'яними чоловіками виник конфлікт, розв'язати який і прибула поліція, куди подзвонили очевидці. Співробітники поліції приїхали на місце і спробували вилучити собаку, заява про зникнення якої знаходилася в міськвідділі.

Але 29-річний бердянець категорично відмовлявся віддавати тварину, мотивуючи тим, що знайшов його на вулиці. Зрештою чоловік вкусив поліцейського, залишивши на його тілі синяк від укусу. А найдивніше, що під час усіх цих халеп сам пітбультер'єр поводився спокійно і, здається, навіть був здивований розгорівся довкола нього пристрастями.

В даний час собака повернута господареві. Розпочате кримінальне провадження відповідно до статті 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронних органів).

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя