У Бердянську новий тариф на опалення затвердять на початку січня

Газ, в тому числі і для теплопостачальних підприємств, подорожчав в Україні з 1 листопада

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Через подорожчання газу в Україні, зростуть тарифи і на опалення. За словами заступника міського голови Бердянська Григорія Горячева, при виконкомі вже створена комісія, яка і буде розглядати розрахунки, на підставі яких змінять тариф на опалення. Зараз формується склад цієї комісії.

Згідно з процедурою, новий тариф затвердить виконком на початку січня. До його затвердження буде діяти нинішній тариф "Тепломережі". Варто відзначити, що для будинків без загальнобудинкових приладів обліку тепла він становить 39,58 грн/м2 та є базовим, тобто в залежності від середньомісячної температури повітря до нього застосовується коефіцієнт зменшення або збільшення. А для багатоповерхівок з загальнобудинковими теплолічильниками тариф зараз становить 1434,75 грн/Гкал.

Розрахунки, подані "Тепломережею" до виконкому, передбачають збільшення плати за тепло до 50,94 грн/м2 (для багатоповерхівок без загальнобудинкового лічильника теплової енергії) і 1 923,24 грн/Гкал (для багатоповерхівок з загальнобудинкових теплолічильником).

Нагадаємо, у запорізькому транспорті включили опалення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя