ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянську люди обіцяють "лягти на рейки"

Вчора, 6 серпня, багато мешканців мікрорайону Колонія вийшли на мітинг до переїзду, розташованого в кінці вул. Новоросійська
Depo.Бердянськ
7 серпня 2015 12:02
ФОТО: depo.ua

Люди обурені тим, що з початку серпня тут постійно відстоюються пасажирські поїзди, тим самим перекриваючи дорогу до моря і на зупинку, пише pro.berdyansk, передає Depo.Запоріжжя.

Мешканці та гості міста змушені пролазити під складами, і просять керівництво жд-станції "Бердянськ" не загороджувати прохід хоча б до кінця сезону.

"У вівторок ми були на прийомі у Бакая (мера Бердянська, - прим. ред.) І попередили: якщо не вирішиться наше питання, будемо перекривати дорогу до порту", - поділилася голова вуличного комітету вул. Костичева (м-н Колонія-Макорти) Тамара Куцова.

До четверга ситуація залишилася без змін, тому мешканці Колонії вийшли на мітинг безпосередньо до переїзду. До них на зустріч прийшли представники і транспортної міліції, і ДЕПО, і жд-станції "Бердянськ"... Тільки чиновники від місцевої влади помічені не були. Зате виявилося несподівано багато співробітників міськвідділу. Поява останніх несказанно здивувало учасників зборів, але не налякала.

Люди говорили на підвищених тонах, вимагаючи від начальника жд-станції "Бердянськ" Юлії Майорової розчеплювати вагони складів, які тут відстоюються.

Депутат міськради Іван Братеньков запропонував об'єднати зусилля громадськості і представників залізниці, і звернутися до міського голови з вимогою про виділення коштів з міськбюджету для того, щоб в цьому місці був обладнаний офіційний перехід. Менш ніж за годину мешканці Колонії зібрали 120 підписів на адресу міського голови Бердянська Олексія Бакая. Кажуть, зберуть ще більше.

Іван Братеньков підкреслив, на даному етапі громадськість не може вимагати від залізниці звільнити переїзд (або розчіплювання в місці пішохідного переходу вагони складів, які тут відстоюються) для безперешкодного проходу жителів. Мешканці та гості Бердянська можуть тільки попросити адміністрацію жд-станції піти їм на поступки. Юлія Майорова обіцяла доповісти вищому керівництву дану проблему, але, підкреслила, що на своєму рівні вирішити її не в змозі.

Тим не менш, учасники мітингу налаштовані серйозно. Якщо питання не вирішиться на їх користь максимум протягом тижня, вони обіцяють перекрити залізницю, що веде до порту.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на Depo.Запоріжжя