UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Бердянську АТОвець отримає квартиру

Координаційна рада учасників бойових дій ухвалила рішення про виділення коштів на придбання квартири для усника АТО в Бердянську

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії Бердянська.

Під час зустрічі членів Координаційної ради учасників бойових дій відбувся розподіл коштів, зібраних під час благодійного марафону до дня збройних сил, та виділення житла учасникам бойових дій.

За інформацією голови ради Дмитра Зубовича, в результаті марафону було зібрано понад 28 тисяч гривень. Зібрані кошти вирішили розподілити наступним чином: дві третини коштів видати дружині загиблого в зоні бойових дій бердянця, котра й досі не отримала відповідних пільг. Сама ж через стан здоров'я не працює. Ще третину коштів на раді було вирішено виділити учаснику бойових дій, який лікує важкохвору дитину.

Багато часу члени Координаційної ради обговорювали питання отримання житла. На сьогодні на квартирному обліку перебувають 25 учасників бойових дій в АТО. Наразі квартиру отримав один АТОвець, але на останньому засіданні було визначено власника ще однієї квартири, який стоїть першим серед військових у черзі пільговиків.

Нагадаємо, у Запоріжжі 20 родин нацгвардійців отримали нові квартири.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook