ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянському районі фермери намагалися приховати факт сказу

23 червня в селі Долинське Бердянського району на одному з господарств захворіла молода корова
Depo.Бердянськ
26 червня 2015 09:27
ФОТО: depo.ua
У Бердянському районі фермери намагалися приховати факт сказу
У Бердянському районі фермери намагалися приховати факт сказу

Як стверджують ветеринари, за всіма ознаками у худобини було сказ, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "pro.berdyansk". Господарям, як того вимагає закон, необхідно було дочекатися спеціальної медико-санітарної експертизи та у разі підтвердження діагнозу утилізувати хвору особину.

Але власники худоби вчинили інакше. Як розповіли в районному управлінні ветеринарної медицини, громадяни Узбекистану, обслуговуючі це господарство, самовільно пустили корову на забій і навіть намагалися продати м'ясо. На щастя, ветлікарі вчасно зупинили горе-фермерів.

25 червня в районному управлінні ветеринарної медицини відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, на якому фахівці обговорювали подію в Долинському. Адже ситуація ускладнюється ще й тим, що узбеки співпрацюють зі своїми земляками, які в Бердянську працюють у сфері громадського харчування. Крім того, за інформацією ветлікарів, в іноземців є ще отара овець чисельністю 700-800 голів. І всіх тварин прищепити потрібно найближчим часом.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua