У Бердянському морпорту не пустили на роботу новопризначеного керівника

Співробітники ДП "Бердянський морський торговельний порт" сьогодні, 20 квітня, не пустили до адміністративної будівлі порту призначеного в.о. директора підприємства Богдана Бабця

Depo.Бердянськ
20 квітня 2017 18:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на повідомлення прес-служби порту.

Новопризначений керівник підприємства прибув у порт у супроводі заступника керівника Департаменту розвитку морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Олексія Геращенка та міського голови Бердянська Володимира Чепурного. Однак на території порту їх зустрів пікет з понад сотні портовиків, які не дали можливості прибулим пройти до будівлі, а новопризначеному керівнику приступити до виконання обов'язків.

Таким чином портовики протестують проти звільнення попереднього керівника Миколи Ільїна , яке вважають несправедливим, таким що не враховує думку трудового колективу та суперечить інтересам держави і підприємства.

Ситуацію пікетникам намагався пояснити заступник керівника Департаменту розвитку морського та річкового транспорту, але люди не дослухалися. Портовики скандували "Ми за Ільїна".

Протистояння, що тривало протягом трьох з половиною годин, закінчилося поки тим, що прибулі відправились до будівлі Адміністрації морських портов України. Пікетчики залишилися біля адміністративної будівлі Бердянського порту.

Нагадаємо, Миколу Ільїна було відсторонено від посади через низку порушень на підприємстві, що призвели до мільйонних збитків. Колишньому керівникові порту оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Також нагадаємо, що наприкінці березня в Бердянському порту відбулися обшуки, силовики вилучали документацію. І вручення підозри Ільїну, і обшуки відбувалися у порту зі скандалами. Раніше керівника Бердянського порту оштрафували за корупцію.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00