ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бердянський порт не можуть заходити великотоннажні кораблі

Бердянський порт обмежений осадкою суден в 7,7 метра. Це не дозволяє великотоннажним кораблям швартуватися, що призведе до того, що люди можуть втратити замовлення, гроші та роботу
Depo.Бердянськ
14 липня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, про це заявив голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак під час наради на території держпідприємства "Бердянський морський торговельний порт", присвяченої укріпленню безпеки, боротьби з корупцією та залученню до Запорізького краю інвестицій.

"Сьогодні для нас дуже важливим питанням залишаються інвестиції. І порт - це першочерговий об'єкт для залучення інвестицій. Проте спочатку треба вирішити нагальні питання роботи держпідприємства, аби воно і надалі працювало у повну силу. Коли вони не вирішувались роками, ми маємо взяти на себе відповідальність і нарешті зайнятись цими проблемами. Насамперед нам потрібно провести днопоглиблювальні роботи. Адже, з необхідного мінімуму прохідних глибин у 8 метрів, порт обмежений осадкою суден в 7,7 метра. А це говорить про те, що до нас не прийдуть великотоннажні кораблі та люди можуть втратити замовлення, гроші, роботу", - з сумом констатував Самардак.

На думку очільника краю, Бердянський порт має великий потенціал та стратегічне значення для економіки краю, тому всі мають докласти максимум зусиль задля стабільної роботи підприємства.

"Вже сьогодні маємо оновити кранове господарство, провести укріплення берегової лінії, де проходять залізничні колії до порту", - окреслив найближчі завдання Самардак.

Крім того, голова області повідомив присутнім про питання, що були обговорені під час наради з президентом України Петром Порошенко в Одесі: боротьба з корупцією, контрабандою та затягування я з оформленням вантажів.

"Це саме ті проблеми, що суттєво заважають існуванню портового господарства країни. Тому я поставив завдання перед присутніми визначити якою мірою наявні ці проблеми у Бердянську та наскільки вони можуть завадити розвитку морського порту. Ми будемо тримати відповідні питання на постійному контролі облдержадміністрації", - підбив підсумки наради Григорій Самардак.

До речі, в.о. начальника ДП "Бердянський морський торговельний порт" Микола Ільїн доповів, що обсяги вантажоперевезень протягом минулого року збільшилися на 42%.

Інші новини читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua